Dziś jest sobota, 29 styczeń 2022. Imieniny: Franciszka, Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

III NIEDZIELA ROKU
23 STYCZNIA 2022

Dziś w całym Kościele obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, którą papież Franciszek ustanowił przed trzema laty. Wierzymy, że także dziś Chrystus jest obecny w swoim Słowie i chlebie eucharystycznym, a pośród nas wypełniają się Boże obietnice. Uczestnicząc w każdej Eucharystii wzbudzajmy w sobie pragnienie słuchania słowa Pana, aby mogło zamieszkać w nas z całym swym bogactwem.

We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące wyjazdu dzieci i młodzieży na wypoczynek do Wisły w dniach 29.01. – 4.02. 22. Prosimy o obowiązkową obecność na spotkaniu.

W piątek w Nawrocku Msza św. o godz. 17.00.

Prosimy tych z Was, którzy nie wzięli jeszcze formularzy zgłoszeniowych na kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej, aby je wziąć. Znajdują się na stoliku z gazetami. Do 13 lutego prosimy o zgłaszanie kandydatów za ich zgodą. Wypełnione i podpisane formularze prosimy o przekazanie ks. Proboszczowi lub ks. Pawłowi. Dziś w naszej gazetce zostały zamieszczone wzory kart do głosowania.

Dziękujemy za ofiary złożone z racji kolędy, na utrzymanie parafii i sanktuarium duchownego, w kopertach i przelewy na konto i za każdy przejaw Waszej dobroci i życzliwości. Serdeczne Bóg zapłać.Błogosławionej dobrej niedzieli. Szczęść Boże!